HVIEZDOSLAVOV
Obec Hviezdoslavov sa nachádza len 5 km od mesta Šamorín v Podunajskej nížine, 15 km od hlavného mesta, čím sa stáva prímestskou časťou Bratislavy a má len 1 000 obyvateľov. Akurát, aby ste mali dostatok súkromia a pár príjemných susedov.

Výborná Občianska Vybavenosť

V okolí Hviezdoslavova nájdete všetko, čo vaša rodina bude potrebovať: nová materská škôlka, zdravotné zariadenia, nákupné centrá a možnosť nákupu čerstvých potravín od lokálnych dodávateľov.

Výhodný Dopravný Uzol

Pri Hviezdoslavove vedie železničná trať Bratislava-Dunajská Streda, ktorá bola vybudovaná až do Komárna. Cez obec premávajú moderné vlaky spoločnosti Regio Jet, ktorými sa každé ráno pohodlne dopravíte do práce. Bez stresu, nervov, vyhnete sa dopravným zápcham. Ďalšou nespornou výhodou lokality Kvetoslavov je, že čoskoro očakávame spustenie novej  diaľnice. Diaľnica povedie v tesnej blízkosti obce a prinesie ešte výraznejší dopravný komfort a zlepšenie dopravnej.
Z Kvetoslavova máte na dosah ruky všetky atraktívne veľkomestá - od Bratislavy ,Viedne až po maďarský Györ a Budapešť.

Príroda Voľnočasové A Športové Aktivity

Vydajte sa na cyklovýlet s celou rodinou po Dunajskej cyklistickej ceste, ktorá je jednou z najdlhších cyklistických tepien Európy. Hrádza vedie z Bratislavy cez Šamorín k vodnému dielu Gabčíkovo. Bezpečná rovinatá cesta bez rušivej dopravy vám predvedie krásu malebných lužných lesov, ktoré sú chránenou krajinnou oblasťou (Dunajské Luhy).
Dunajské a Bodícke ramená ponúkajú možnosť rodinných splavov.
Severozápadne od mesta Šamorín - na 10 hektároch sa tu rozprestiera nádherný lesopark Pomle s náučným chodníkom. Je to nádherné miesto na rodinný nedeľný piknik alebo nerušené prechádzky v prírode.
V mestskej časti Čilistov sa nachádza Hipo aréna - miesto pre všetkých milovníkov koní. Nechýbajú tu dostihové dráhy, parkúr, jazdecké haly a stajne pre vyše 600 koní. Hneď v susedstve Hipo arény nájdete športovo-rekreačný areál Aqua Aréna, kde si prídu na svoje nielen športoví plavci, ale aj rodiny s deťmi. Vyblázniť sa tu môžete na tobogánoch a vodných šmykľavkách, dať si závody vo viacerých krytých a vonkajších plaveckých bazénoch alebo zrelaxovať v termálnej vode s masážnymi tryskami a gejzírmi.
- V Šamoríne sa nachádzajú športové kluby s možnosťou prihlásenia detí do oddielov: Futbalový klub, Tenisový klub, Kajak-kanoe klub, Šermiarsky klub.
- V Hamuliakove sa nachádza zimný štadión s možnosťou pihlásenia detí do hokejového a krasokorčuliarskeho dielu a v zime s možnosťou korčuľovania pre verejnosť.
V okolí Kvetoslavova nájdete veľké množstvo liečebných kúpeľov (Veľký Meder, Komárno), plavární a kúpeľov (Komárom, Györ, Budapešt), ktoré môžete s rodinou využívať po celý rok.

HVIEZDOSLAVOV

Projekty firmy AH-SLOVAKIA sú situované v obci Hviezdoslavov, Kvetoslavov a Lehnice, 17  kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Patria k najmladším obciam okresu Dunajská Streda ktoré ležia na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova, pri ceste spájajúcej Šamorín so Zlatými Klasmi. Daná lokalita poskytuje pokojné bývanie s ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta Bratislavy. Veľkou výhodou je možnosť cestovania viacerými možnosťami. 

A to:
-VLASTNÁ DOPRAVA - výber z troch variant smerov. A to cez
Podunajské Biskupice-Most pri Bratislave-Studené-Štvrtok na Ostrove-Hviezdoslavov alebo
Podunajské Biskupice-Miloslavov-Alžbetin Dvor-Hviezdoslavov čo je najkratšia trasa a po tretie Podunajské Biskupice-Dunajská Lužná-Šamorín-Kvetoslavov-Hviezdoslavov .
Vďaka výstavbe rýchlostnej komunikácie R7, ktorá je už tesne pred uvedením do užívania, sa aj Hviezdoslavov zaradí medzi dôležité prímestské obce vďaka svojim prístupom na túto komunikáciu.
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA SAD zo zastávkou pri Hájovni
- VLAKOVÁ DOPRAVA - REGIOJET V blízkosti sa nachádzajú potraviny, ihrisko, škôlka zo základnou školou - 5 ročníkov. Neďaleko v Šamoríne sa nachádza nový areál Hippoaréna, spolu s aquaparkom, základné a stredné školy vrátane gymnázií.V