LEHNICE SÁSA
Predstavujeme Vám nové projekty v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Lehnice- Sása. 

Lokalita je vhodná pre rodiny práve kvôli dobrej občianskej vybavenosti obce.

V obci sa nachádzajú miestny kaštieľ s parkom, škôlka, škola s ihriskami, obchody, zdravotné stredisko, kostol, futbalové ihrisko a ďalšie občianske vybavenia.
Blízko obce a to priamo v meste Šamorín sa nachádza unikátny multifunkčný komplex x-bionic sphere s rozlohou 1 000 000 m2, ktorý ponúka zázemie pre rodiny, milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu, profesionálnych športovcov a športových nadšencov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

AKTUÁLNA PONUKA

Rodinný dom s pozemkom 541m2 ................ 259,000,-EUR


Rodinný dom s pozemkom 610m2 ............... 269,900,-EUR


Rodinný dom s pozemkom 648m2 .............. 279,900,-EUR


PROJEKTY AH-SLOVAKIA

Projekty firmy AH-SLOVAKIA sú situované v obci Hviezdoslavov, Kvetoslavov a Lehnice, 17  kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Patria k najmladším obciam okresu Dunajská Streda ktoré ležia na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova, pri ceste spájajúcej Šamorín so Zlatými Klasmi. Daná lokalita poskytuje pokojné bývanie s ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta Bratislavy. Veľkou výhodou je možnosť cestovania viacerými možnosťami. 

A to:
-VLASTNÁ DOPRAVA - výber z troch variant smerov. A to cez
Podunajské Biskupice-Most pri Bratislave-Studené-Štvrtok na Ostrove-Hviezdoslavov alebo
Podunajské Biskupice-Miloslavov-Alžbetin Dvor-Hviezdoslavov čo je najkratšia trasa a po tretie Podunajské Biskupice-Dunajská Lužná-Šamorín-Kvetoslavov-Hviezdoslavov .
Vďaka výstavbe rýchlostnej komunikácie R7, ktorá je už tesne pred uvedením do užívania, sa aj Hviezdoslavov zaradí medzi dôležité prímestské obce vďaka svojim prístupom na túto komunikáciu.
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA SAD zo zastávkou pri Hájovni
- VLAKOVÁ DOPRAVA - REGIOJET V blízkosti sa nachádzajú potraviny, ihrisko, škôlka zo základnou školou - 5 ročníkov. Neďaleko v Šamoríne sa nachádza nový areál Hippoaréna, spolu s aquaparkom, základné a stredné školy vrátane gymnázií.V