Moderný mezonet v Radovej výstavbe- stredný vchod

Rodinný dom, 4,5 izbový, nachádza sa v lokalite s modernou architektúrou v lokalite Areál Senecká. 

Ponúkame rodinný dom dvojpodlažný v lokalite Hviezdoslavov v okrese Dunajská Streda na Obchodnej ulici.
Rodinný dom je 4,5 izbový a nachádza sa v lokalite s modernou architektúrou v lokalite Areál Senecká.

Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, kúpeľňa, WC, pracovňa, obývačka, kuchyňa s komorou, veľké presklenie obývacej izby so vstupom na terasu, veľká terasa, schodisko a poschodie, hore na poschodí 3x samostatné izby, kúpeľňa.

Rodinný dom je postavený z kvalitných overených materiálov, z pálenej brúsenej tehly zateplenie polystyrénom, plastové okná, optické pripojenie, predpríprava na alarm /kamerový systém. Na vrchnom poschodí sú sadrokartónové stropy, v dome je elektrické podlahové vykurovanie s digitálnym termostatom v každej miestnosti. RD má vlastný 100 l bojler, v byte je rekuperácia a predpríprava na klimatizáciu je na vrchnom podlaží.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia.
Rodinný dom je zaradený do energetickej triedy "A1".
Vymaľovaný na bielo atď.

V exteriéri: prevedené oplotenie, terasa zo zámkovej dlažby s rozlohou 15 m2, 2x parkovacie miesto pre vozidlá. Oplotenie bočné od ulice murovane a deliaci pletivový plot s podhrabovými doskami.
Predpríprava a možnosť pre uzatvorenie lokality 6 domov so spoločnou komunikáciou s bránou alebo závorou len pre jej obyvateľov.

LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza v lokalite so výbornou občianskou vybavenosťou, supermarket Jednota a Billa dostupný pešo 250m, naproti vo výstavbe obchodné stredisko s pešou zónou a parkom ako tiež s plánovaným zdravotným strediskom V dostupnosti je vlak slovenských železníc cca (500m) a diaľnica R7 (2km) napájajúca sa na diaľnicu D4. Do Ba po diaľnici je to 10-15min autom. Mesto Šamorín je vzdialené 5 km, ktoré ponúka bohatú občiansku vybavenosť, neďaleko sa nachádza Aquapark a športový jazdecký areál X-Bionic Sphere.

Cena domu v štádiu štandard: 239.000,- EUR
Možnosť financovania aj formou hypoúveru.
V cene je ponuka kompletného servisu.
V prípade financovanie cez hypo ponúkame zdarma hypotekárne poradenstvo .

Fotogaléria